loading

Aosite, бидејќи 1993

ABOUT AOSITE
Угостителство за вашите барања, справување со вашите потреби внимателно
AOSITE Hardware Precision Manufacturing Co.LTD е основана во 1993 година во Гаојао, Гуангдонг, која е позната како „Земјата на хардверот“. Има долга историја од 30 години и сега со повеќе од 13.000 квадратни метри модерна индустриска зона, вработува над 400 членови на стручен персонал, таа е независна иновативна корпорација која се фокусира на хардверски производи за домаќинство  
30
30
30 години искуство во индустријата
13,000+㎡
Модерна индустриска област
400+
Професионален производствен кадар
3.8 милиони
Производ Месечен излез
нема податок
Создадете нов квалитет на Хардвер
 Нашата компанија го основаше брендот AOSITE во 2005 година. Гледајќи од нова индустриска перспектива, AOSITE применува софистицирани техники и иновативна технологија, поставувајќи ги стандардите за квалитетен хардвер, што го редефинира хардверот за домаќинството. Нашата удобна и издржлива серија на хардвер за домаќинство и нашата серија татами хардвер Magical Guardians носат сосема ново животно искуство во домаќинството на потрошувачите.
Уметнички креации, Интелигенција во правењето домови
AOSITE секогаш се придржува до филозофијата на „Уметнички креации, интелигенција во правењето домови“. Тој е посветен на производство на хардвер со одличен квалитет со оригиналност и создавање удобни домови со мудрост, дозволувајќи им на безброј семејства да уживаат во удобноста, удобноста и радоста што ги носи опремата за домаќинството.
AOSITE Култура

Претпријатие мисија: Да се ​​подобри квалитетот на животот на илјадници семејства.


Тимска визија: Да се ​​создаде водечки бренд во Кина.


Концепт: Иновативно прилагодување, совршено опремување на домот.


Стандард за таленти: Да се ​​биде доблесен пред да стане талент и да биде благодарен.


Концепт за управување: Научен менаџмент, систематско работење, Целосно покажување на талентите на вработените и целосно искористување на сè.


Enterprise Spirit: Научете како да бидете маж пред да научите како да правите нешто; Создавање брилијантно достигнување и споделување.

AOSITE’S Сонувајте
Нов почеток, нов сон, нов предизвик
Во 2017 година, Aosite ќе се стреми кон создавање на водечки бренд во индустријата за домашен хардвер во Кина, што е нов почеток пред нашите нозе.

Aosite ќе продолжи да го следи високиот квалитет, да инсистира на иновации и да одговара на новите предизвици во иднина. Ќе продолжиме на ново патување со мисија да уживаме во удобен живот за милиони семејства.
AOSITE, Наша куќа

Ставете се во туѓа позиција и додајте чувство за мисија.


Aosite се придржува до културниот концепт на луѓето ориентирани.


За време на посебните денови, луѓето од Аосите можат да ги почувствуваат најдобрите желби и грижи од компанијата.


Со силно чувство на припадност, семејството Аосите е полно со среќа и хармонија. Тие преземаат мисија како семејство да одговорат на новиот предизвик со активен став и да продолжат со друштвото.

Развој Историја

„Нека илјадници семејства уживаат во удобен живот што го носи домашниот хардвер“ е мисијата на Aosite. Полирајте го секој производ со одличен квалитет, поттикнете ја реформата на домашната хардверска индустрија со технологија и дизајн, водете го развојот на индустријата за мебел со хардвер и продолжете да го подобрувате квалитетот на животот на луѓето со хардвер.
2017
Отворен и отворен Жив музеј, вредноста на брендот AOSITE до нова пресвртница. Ја реализираше трансформацијата од домашен хардвер во прилагоден хардвер, Воспостави нов репер во индустријата за прилагодено хардвер. Соништата продолжуваат понатаму
2016
Брендот AOSITE успешно го регистрира германскиот заштитен знак, За понатамошно зајакнување и подобрување на управувањето со брендот, имплементација на надградба на стратегијата на брендот. Посветен на креирање сопствен хардверски лидер!
2015
"AOSITE Hardware Precision Manufacturing Co., Ltd." беше формално основана. Два станови за персонал беа завршени и официјално го сменија името во „Среќен дом“
2014
Брендот AOSITE го освои познатиот бренд во Гуангдонг
ч (6)
Воведувањето на ефикасна автоматизирана хидраулична опрема, производната структура има тенденција да се подобри
ч (6)
Сите производи го поминуваат тестот за квалитет на SGS и CE сертификатот од Швајцарија
ч (6)
Завршување на Фаза II Индустриски парк, AOSITE растечка скала
ч (6)
АОСИТ „Плет на владата на гас“ е формиран центарот на Р и Д. Подобрете ја практичната функција и иновативната вредност на домот
ч (6)
AOSITE беше награден како познат бренд на хардверско претпријатие во провинцијата Гуангдонг
ч (6)
Воведување на првокласна автоматизирана опрема за производство во Кина за да се подобри ефикасноста на производството
ч (6)
Успешно го помина сертификатот за системот за управување со квалитет ISO9001. Производите почнаа да се извезуваат на големо на меѓународниот пазар
ч (6)
AOSITE успешно го регистрира и основа брендот AOSITE
ч (6)
Беше формиран центарот на Р и Д, и се движи кон новиот развој на апарати на мебела
ч (6)
Основана е „Gaoyao Jinli Eternal Hardware Factory“.
нема податок

Аозит Продажен пазар

Досега, покриеноста на дилерите на AOSITE во првите и второстепените градови во Кина е до 90%.


Покрај тоа, нејзината меѓународна продажна мрежа ги опфати сите седум континенти, добивајќи поддршка и признание како од домашни така и од странски врвни клиенти, со што стана долгорочен партнер за стратешка соработка на бројни домашни познати брендови за мебел по нарачка.

AOSITE секогаш се придржува до филозофијата на „Уметнички креации, интелигенција во правењето домови“. Тој е посветен на производство на хардвер со одличен квалитет со оригиналност и создавање удобни домови со мудрост, дозволувајќи им на безброј семејства да уживаат во удобноста, удобноста и радоста што ги носи опремата за домаќинството.


Гледајќи напред, AOSITE ќе биде поиновативен, вложувајќи ги своите најголеми напори да се етаблира како водечки бренд во областа на хардверот за домаќинство во Кина!

AOSITE
Кооперативни клиенти
Досега, покриеноста на дилерите на AOSITE во првите и второстепените градови во Кина е до 90%. Гледајќи напред, AOSITE ќе биде поиновативен, вложувајќи ги своите најголеми напори да се етаблира како водечки бренд во областа на хардверот за домаќинство во Кина!

Заинтересирани?

Побарајте повик од специјалист

Добијте техничка поддршка за инсталација, одржување на хардверски додатоци & корекција.

Моб: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Порака: aosite01@aosite.com

Адреса: Индустриски парк Џиншенг, град Џинли, Сити Гаојао, Гуангдонг, Кина.

нема податок

 Поставување на стандард во означувањето на домот

Авторски права © 2023 AOSITE Хардвер  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect