loading

Aosite, që nga 1993

ABOUT AOSITE
Përmbushja e kërkesave tuaja, trajtimi i nevojave tuaja me kujdes
AOSITE Hardware Precision Manufacturing Co.LTD u themelua në vitin 1993 në Gaoyao, Guangdong, i cili njihet si "Vendi i Hardware". Ajo ka një histori të gjatë prej 30 vitesh dhe tani me më shumë se 13000 metra katror zonë moderne industriale, duke punësuar mbi 400 anëtarë profesionistë të stafit, është një korporatë e pavarur inovative e fokusuar në produktet harduerike shtëpiake.  
30
30
30 vite përvojë në industri
13,000+㎡
Zonë moderne industriale
400+
Stafi Profesional i Prodhimit
3.8 milion
Prodhimi mujor i produktit
nuk ka të dhëna
Krijo një cilësi të re Hardware:
 Kompania jonë themeloi markën AOSITE në 2005. Shikuar nga një perspektivë e re industriale, AOSITE aplikon teknika të sofistikuara dhe teknologji inovative, duke vendosur standardet në harduerin cilësor, i cili ripërcakton pajisjet shtëpiake. Seria jonë e rehatshme dhe e qëndrueshme e pajisjeve shtëpiake dhe seria jonë Magical Guardians e pajisjeve tatami sjellin përvojë krejt të re jetësore për konsumatorët.
Krijime artistike, Inteligjenca në bërjen e shtëpisë
AOSITE i përmbahet gjithmonë filozofisë së "Krijimeve artistike, inteligjencës në bërjen e shtëpisë". Ai është i përkushtuar për prodhimin e pajisjeve me cilësi të shkëlqyer me origjinalitet dhe krijimin e shtëpive të rehatshme me mençuri, duke lejuar familje të panumërta të shijojnë komoditetin, rehatinë dhe gëzimin e sjellë nga pajisjet shtëpiake.
AOSITE Kulturë

Misioni i Ndërmarrjes: Për të përmirësuar cilësinë e jetës për mijëra familje.


Vizioni i ekipit: Për të krijuar një markë lider në Kinë.


Koncepti: Përshtatje inovative, mobilim perfekt i shtëpisë.


Standardi i talentit: Të jesh i virtytshëm përpara se të bëhesh talent dhe të jesh mirënjohës.


Koncepti i menaxhimit: Menaxhimi shkencor, funksionimi sistematik, Shfaqja e plotë e talenteve të punonjësve dhe përdorimi i plotë i gjithçkaje.


Shpirti i Ndërmarrjes: Të mësosh si të jesh burrë përpara se të mësosh se si të bësh diçka; Krijimi i arritjeve të shkëlqyera dhe të përbashkëta.

AOSITE’S Ëndërr
Fillim i ri, ëndërr e re, sfidë e re
Në vitin 2017, Aosite do të synojë krijimin e një marke lider në industrinë e pajisjeve shtëpiake të Kinës, e cila është një fillim i ri në këmbët tona.

Aosite do të vazhdojë të ndjekë cilësinë e lartë, të insistojë në inovacion dhe të përballet me sfida të reja në të ardhmen. Ne do të kalojmë në një rrugëtim të ri me misionin për të shijuar jetën komode për miliona familje.
AOSITE, Shtëpia jonë

Vendoseni veten në pozicionin e të tjerëve dhe shtoni një ndjenjë misioni.


Aosite i përmbahet konceptit kulturor të orientimit te njerëzit.


Gjatë ditëve të veçanta, njerëzit e Aosit mund të ndjejnë urimet dhe kujdeset më të mira nga kompania.


Me një ndjenjë të fortë përkatësie, familja Aosite është plot lumturi dhe harmoni. Ata marrin një mision si një familje për të përballuar sfidën e re me një qëndrim aktiv dhe për të vazhduar me shoqërinë.

Zhvillimi Historia

"Lërini mijëra familje të shijojnë jetën e rehatshme të sjellë nga pajisjet e shtëpisë" është misioni i Aosite. Poloni çdo produkt me cilësi të shkëlqyer, nxitni reformën e industrisë vendase të harduerit me teknologji dhe dizajn, drejtoni zhvillimin e industrisë së mobiljeve me pajisje dhe vazhdoni të përmirësoni cilësinë e jetës së njerëzve me pajisje.
2017
Living Museum u hap dhe u hap, vlera e markës AOSITE në një moment historik të ri. Realizoi transformimin nga hardueri i shtëpisë në pajisje me porosi, Krijimi i një standardi të ri në industrinë e harduerit me porosi. Ëndrrat vazhdojnë
2016
Marka AOSITE regjistroi me sukses markën gjermane, Për të forcuar dhe përmirësuar më tej menaxhimin e markës, zbatimin e përmirësimit të strategjisë së markës. Përkushtuar për të krijuar lider harduerësh me porosi!
2015
"AOSITE Hardware Precision Manufacturing Co., Ltd." u krijua zyrtarisht. Dy apartamente të stafit u përfunduan dhe zyrtarisht ndryshuan emrin e tyre në "Happy Home"
2014
Marka AOSITE fitoi markën e famshme të Guangdong
h (6)
Futja e pajisjeve efikase të automatizuara hidraulike, struktura e prodhimit tenton të përmirësohet
h (6)
Të gjitha produktet kalojnë testin e cilësisë SGS dhe certifikimin CE të Zvicrës
h (6)
Përfundimi i Fazës II të Parkut Industrial, shkallës së rritjes së AOSIT
h (6)
Qendra e R & D-së u krijua "pranuar e gazit të qeverisë" AOSITE. Përmirësoni funksionin praktik dhe vlerën inovative të shtëpisë
h (6)
AOSITE u vlerësua si një markë e famshme e ndërmarrjeve harduerike në Provincën Guangdong
h (6)
Prezantoni pajisjet e prodhimit të automatizuar të klasit të parë në Kinë për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit
h (6)
Kaloi me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001. Produktet filluan të eksportohen me shumicë në tregun ndërkombëtar
h (6)
AOSITE regjistroi dhe themeloi me sukses markën AOSITE
h (6)
Qendra e R & D e Furnizues u krijua, duke lëvizur drejt zhvillimit të ri të hardërave të mobiljeve
h (6)
"Gaoyao Jinli Eternal Hardware Factory" u themelua
nuk ka të dhëna

Aosite Tregu i Shitjeve

Deri më tani, mbulimi i tregtarëve AOSITE në qytetet e nivelit të parë dhe të dytë në Kinë ka qenë deri në 90%.


Për më tepër, rrjeti i saj ndërkombëtar i shitjeve ka mbuluar të shtatë kontinentet, duke fituar mbështetje dhe njohje nga klientët vendas dhe të huaj të nivelit të lartë, duke u bërë kështu partnerë afatgjatë të bashkëpunimit strategjik të markave të shumta të njohura vendase të mobiljeve me porosi.

AOSITE i përmbahet gjithmonë filozofisë së "Krijimeve artistike, inteligjencës në bërjen e shtëpisë". Ai është i përkushtuar për prodhimin e pajisjeve me cilësi të shkëlqyer me origjinalitet dhe krijimin e shtëpive të rehatshme me mençuri, duke lejuar familje të panumërta të shijojnë komoditetin, rehatinë dhe gëzimin e sjellë nga pajisjet shtëpiake.


Duke parë përpara, AOSITE do të jetë më inovative, duke bërë përpjekjet e saj më të mëdha për të vendosur veten si një markë lider në fushën e pajisjeve shtëpiake në Kinë!

AOSITE
Klientë kooperativë
Deri më tani, mbulimi i tregtarëve AOSITE në qytetet e nivelit të parë dhe të dytë në Kinë ka qenë deri në 90%. Duke parë përpara, AOSITE do të jetë më inovative, duke bërë përpjekjet e saj më të mëdha për të vendosur veten si një markë lider në fushën e pajisjeve shtëpiake në Kinë!

Të interesuar?

Kërkoni një telefonatë nga një specialist

Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect