loading

Aosite, që nga 1993


AOSITE
burim gazi kabineti
E di. burim gazi përdoret si aksesor lidhës për ngritjen dhe uljen e dyerve të kabinetit të përditshëm, dhe kërkohet lehtësia e instalimit dhe praktika ekonomike. Këtu mund të gjeni bojë të shëndetshme, lidhës POM dhe funksion të ndalimit pa pagesë. Pajisjet Aosite janë të njohura si një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të burimeve të gazit të kabinetit në Kinë që nga viti 1993. Mirë se vini në furnizimin me shumicë me shumicë të kualitetit të lartë të gazit të kabinetit të prodhuar në Kinë këtu nga fabrika jonë. Me teknologji të avancuar dhe koncepte të shërbimit të përgjegjshëm ndaj klientit, marka Aosite u ka shërbyer shumë klientëve dhe ka grumbulluar përvojë të pasur prodhimi të sistemit të rrëshqitjeve të sirtarit, menteshës së butë dhe aliazh alumini trajtojnë produkte të tilla harduerike të mobiljeve.
Susta me gaz Soft Up Për Derën e Kabinetit
Numri i modelit: C6-301 Forca: 50N-150N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Elektriklim & bojë me llak të shëndetshëm Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Ngritje standarde / zbutje e lehtë / ndalesë e lirë / Hidraulike me dy hapa
Susta e gazit Soft Up për kabinetin e kuzhinës
Forca: 50N-150N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Elektriklim & bojë me llak të shëndetshëm Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Standard lart / zbutur / ndalesë e lirë / dy hapa hidraulikë
Susta me gaz Soft Up Për Derë me Kornizë Alumini
AOSITE susta e zezë me gaz agat të dyerve me kornizë alumini, susta me gaz me dyer xhami me kornizë alumini Zgjedhja e parë, ofron mbështetje të fortë për çdo hapje dhe mbyllje, hap ëndrrën e prodhimit të nivelit të lartë në shtëpi dhe krijon një hapësirë ​​ekskluzive dhe të ëndrrave tuaja. Hape dhe mbyll me qetësi, qetësi të jashtëzakonshme
Pranvera gazi me ndalesë falas për derën e kabinetit
* Mbështetje teknike OEM * Testi i ciklit 50,000 herë * Kapaciteti mujor 1000000 copë * Hapje dhe mbyllje e butë * Mjedisore dhe e sigurt
Soft Up Gas Spring Për Kabinet Mobilje
Modeli Nr.: C14 Forca: 50N-150N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Elektriklim & bojë me llak të shëndetshëm Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Standard lart / zbutur / ndalesë e lirë / dy hapa hidraulikë
Mbështetje e gazit Soft Up për kabinetin e kuzhinës
Numri i modelit: C11-301 Forca: 50N-150N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Elektriklim & bojë me llak të shëndetshëm Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Standard lart / zbutur / ndalesë e lirë / dy hapa hidraulikë
Mbështetje e gazit Soft Up për kabinetin e mobiljeve
Forca: 50N-150N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Elektriklim & bojë me llak të shëndetshëm Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Standard lart / zbutur / ndalesë e lirë / dy hapa hidraulikë
Prantë gazi agat e zezë për derë me kornizë alumini
Luksi i lehtë është kthyer në një trend të zakonshëm në këto vite, sepse në përputhje me qëndrimin e të rinjve modernë, ai pasqyron shijen personale të jetës personale dhe është i mirëpritur dhe i dashur nga klientët. Korniza e aluminit është e fortë, duke theksuar modën, në mënyrë që të ketë një ekzistencë të lehtë luksoze
Susta me gaz Soft Up Për Derën e Kabinetit të Kuzhinës
Forca: 50N-150N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Sipërfaqja e bojës së shëndetshme Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Standard lart / zbutur / ndalesë e lirë / dy hapa hidraulikë
Susta e rregullueshme e gazit për derën e kabinetit
Aosite susta e re gazi me amortizues Përpara se të kryejmë zhvillimin e çdo produkti të ri, fillimisht duhet të krahasojmë dhe kontrollojmë të dhënat ekzistuese të shitjeve të brendshme të produktit. Pas diskutimeve të përsëritura brenda të gjithë ekipit, më në fund do të përcaktojmë prototipin e një ose disa produkteve që do të bëjmë
Burim Gazi Falas për Kabinetin e Kuzhinës
Avantazhet e burimeve të gazit Aosite Zgjedhje e gjerë e madhësive, varianteve të forcës dhe pajisjeve fundore Dizajn kompakt, kërkesa për hapësirë ​​të vogël Montim i shpejtë dhe i lehtë Kurbë karakteristike e sustës së sheshtë: rritje e ulët e forcës, edhe për forca të larta ose goditje të mëdha Susta lineare, progresive ose degresive
Burim Gazi Falas për Kabinet Mobilje
Numri i modelit: C1-301 Forca: 50N-200N Qendra në qendër: 245 mm Goditja: 90 mm Materiali kryesor 20#: 20# Tub mbarimi, bakri, plastika Përfundimi i tubit: Elektriklim & bojë me llak të shëndetshëm Mbarimi i shufrës: i ngurtë i kromuar Funksionet opsionale: Standard lart / zbutur / ndalesë e lirë / dy hapa hidraulikë
nuk ka të dhëna
Cila forcë më nevojitet për kuzhinën time burime gazi ?

Për të gjetur burim gazi i djathtë për kabinetin tuaj të kuzhinës, duhet të dini përmasat e derës së kabinetit. Ju mund të matni shumicën e tyre duke përdorur një vizore, por nuk është e mundur menjëherë të llogaritet presioni në burimin e gazit.


Për fat të mirë, shumica e burimeve të gazit për dollapët e kuzhinës kanë tekst të shtypur në to. Ndonjëherë kjo tregon se sa njuton ka burimi i gazit. Ju mund të shihni në të djathtë se si të lexoni forcat.


Në anë mund të shihni disa nga sustat më të përdorura me gaz për dollapët e kuzhinës. Nëse keni nevojë për presione të tjera ose për një goditje të ndryshme, mund t'i gjeni në faqen tonë të sustave të gazit ose nëpërmjet konfiguruesit tonë të sustave të gazit.

Ju lutemi kini parasysh se Pozicioni burim gazi saktë

Ka një copë litari në burimet e gazit të kuzhinës ku takohen shufra e pistonit dhe mëngja. Nëse kjo thahet, ekziston rreziku që guarnicioni të mos sigurojë një mbyllje të ngushtë dhe për këtë arsye gazi të dalë.


Ka një sasi të vogël vaji në mëngë, kështu që për të mbajtur guarnicionin të lubrifikuar, thjesht vendosni sustën e gazit të kuzhinës në mënyrë që shufra e pistonit të kthehet poshtë në pozicionin e saj të zakonshëm. Në vizatimin përbri, susta e gazit është kthyer saktë.

Pajtohuni me inspektimin e cilësisë SGS zvicerane dhe Certifikimi CE
Për sa i përket teknologjisë së prodhimit, Aosite Hardware i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare, ka kaluar certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001 dhe është plotësisht në përputhje me testin zviceran të cilësisë SGS dhe certifikimin CE. Krijimi i qendrës së testimit të produktit shënon që Aosite Hardware ka edhe një herë hyri në një epokë të re. Në të ardhmen, Aosite do të përdorë më shumë produkte harduerike të shkëlqyera për t'u kthyer klientëve dhe miqve tanë që na kanë mbështetur dhe do të lustrojë çdo produkt me "zgjuarsi". Ky produkt përdor teknologjinë dhe dizajnin për të nxitur reformën e industrisë vendase të harduerit, përdor pajisje për të udhëhequr zhvillimin e industrisë së mobiljeve dhe përdor pajisje për të përmirësuar vazhdimisht cilësinë e jetës së njerëzve.
7 (2)
Përqendrimi i tretësirës 5% të klorurit të natriumit, vlera e PH është midis 6.5-7.2, vëllimi i spërkatjes është 2ml/80cm2/h, mentesha testohet për 48 orë spërkatje me kripë neutrale dhe rezultati i testit arrin në 9 nivele.
6 (2)
Në kushtet e vendosjes së vlerës fillestare të forcës, kryhet testi i qëndrueshmërisë prej 50000 ciklesh dhe testi i forcës së kompresimit të mbështetjes ajrore.
8 (3)
Të gjitha grupet e pjesëve të integruara i nënshtrohen testit të fortësisë së kampionimit për të siguruar cilësi
nuk ka të dhëna
Katalogu i burimeve të gazit
Në katalogun e burimeve të gazit, mund të gjeni informacionin bazë të produktit, duke përfshirë disa parametra dhe veçori, si dhe dimensionet përkatëse të instalimit, të cilat do t'ju ndihmojnë ta kuptoni atë në thellësi
nuk ka të dhëna

Të interesuar?

Kërkoni një telefonatë nga një specialist

Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect