loading

Aosite, që nga 1993


AOSITE

HANDLE COLLECTION

Me rritjen e popullaritetit të mobiljeve të personalizuara në treg, Doreza e deres  janë aksesorët më të dukshëm për dollapët, dollapët dhe sirtarët. Janë shfaqur në përputhje me rrethanat stile të ndryshme të përputhjes, fabrika duke përfshirë materiale klasike, moderne dhe të ndryshme të aliazhit të zinkut, çelikut inox etj. HARDWARE AOSIT, vetëm për t'ju siguruar një shtëpi të qëndrueshme. Lloje të ndryshme dorezash mobiljesh dhe dorezash të stilit luksoz të lehtë & pullat, materiali metalik i aliazhit të zinkut dhe bronzit për zgjedhjet tuaja të ndryshme.
Dorezë zink për mobilje
Doreza e sirtarit është një pjesë e rëndësishme e sirtarit, kështu që cilësia e dorezës së sirtarit është e lidhur ngushtë me cilësinë e dorezës së sirtarit dhe nëse sirtari është i përshtatshëm për t'u përdorur. Si i zgjedhim dorezat e sirtarëve? 1. është mirë të zgjidhni dorezat e sirtarëve të markave të njohura, si AOSITE, në mënyrë që të
Dorezë bronzi për derën e kabinetit
Një dorezë dollapi prej bronzi është një opsion elegant dhe i qëndrueshëm për t'i shtuar një prekje luksi dollapëve të kuzhinës ose banjës tuaj. Me tonin e tij të ngrohtë dhe materialin e fortë, ai siguron qasje të lehtë në ruajtje duke ngritur pamjen e përgjithshme të dhomës
Dorezë e Fshehur për derën e Garderobës
Paketimi: 10 copë/ Ctn Veçori: Instalim i lehtë Funksioni: Push Pull Dekorim Stili: dorezë klasike elegante Paketa: Poly Bag + Box Materiali: Alumini Aplikimi: Kabinet, Sirtar, Komo, Garderoba, mobilje, dere, dollap Madhësia: 200*13*48 Përfundimi: E zezë e oksiduar
Dorezë e Fshehur për Tatami
Lloji: Dorezë e fshehur për kabinetin Tatami Materiali kryesor: Aliazh zinku Këndi i rrotullimit: 180° Fusha e aplikimit: 18-25 mm Këndi i rrotullimit: 180 gradë Fusha e aplikimit: Të gjitha llojet e kabineteve / sistemi Tatami Paketimi: 200 copë/ Kuti kartoni
Dorezë Kristal për Sirtar
Doreza e sirtarit është një komponent i rëndësishëm i sirtarit, i cili përdoret për instalim në sirtar për hapjen dhe mbylljen e derës me lehtësi. 1. Sipas materialit: metal i vetëm, aliazh, plastikë, qeramikë, qelq, etj. 2. Sipas formës: tuba, shiritore, sferike dhe forma të ndryshme gjeometrike etj. 3
Dorezë e gjatë për derën e garderobës
Doreza e gjatë ka një sens të fortë linje, e cila mund ta bëjë hapësirën të duket më e pasur dhe interesante. Megjithatë, doreza e gjatë ka më shumë pozicione doreza dhe është më e përshtatshme për t'u përdorur. Dizajni i tij i thjeshtë dhe praktik e bën atë zgjedhjen e dorezave të garderobës për shumicën e të rinjve. Së pari,
Dorezë alumini për derën e dollapit
Dekorimi i banesave do të përdorë shumë mallra instalimi, dyert dhe dritaret janë të parat që do të instalohen, ka shumë dyer dhe dritare që duhet dorezë, por ka shumë lloje të dorezës së materialit, por ndonjëherë nuk e kuptojmë materialin e dorezës, në Në fakt, tani është më e zakonshme
Dorezë Kristali Për Derën e Dollapit
A duhet të përditësohen kabinetet tuaja? Tek AOSITE Hardware, përzgjedhja jonë e dorezës dhe pajisjeve të mobiljeve është e pakrahasueshme dhe nuk do të keni asnjë problem të gjeni grupin e saktë që ju nevojitet për projektin tuaj të shtëpisë. Po kërkoni pajisje për derën e kabinetit? Ju keni ardhur në vendin e duhur. Blini nga ne
Dorezë alumini për derën e garderobës
Lloji: Dorezë mobiljesh & Doreza Vendi i origjinës:Kinë, Guangdong, Kinë Emri i markës:AOSITE Numri i modelit:T205 Materiali:Profili alumini, Përdorimi i zinkut:Kabineti, sirtar, komo, dollap, dollap, sirtar, komo, vidë dollapi:M4X22 Përfundimi:Electropome Ngjyra e mobiljeve: Ar ose
nuk ka të dhëna

Prodhimi Veçoritë

Sot, me zhvillimin e shpejtë të industrisë së harduerit, tregu i mobilimit të shtëpive shtroi kërkesa më të larta për harduerin. Aosite  Prodhuesit e dorezës së dyerve  qëndroni gjithmonë në një perspektivë të re industrie, duke përdorur teknologji të shkëlqyer dhe inovative për të ndërtuar standardin e ri të cilësisë së harduerit.

Teknologjia
Punime të shkëlqyera artizanale dhe pajisje profesionale të mobiljeve të dhomës së gjumit që tërheqin dorezat Teknologjia e prodhimit
Ekipi profesionale
Pajisjet e mobiljeve të dhomës së gjumit dorezat e tërheqjes kanë ekip profesional të shitjeve dhe përgjigje 24 orëshe
Dizajn Profesional
Dorezat e dyerve të kabinetit përdorin bronz, dhe të kesh dizajnuesin tonë profesional, dizajni i klientit është i pranueshëm
Cilesi e larte
Ne jemi prodhues të pajisjeve të mobiljeve të dhomës së gjumit, kemi një çmim të ulët të fabrikës dhe cilësi të lartë
nuk ka të dhëna

Ju lutemi merrni kohën tuaj për të parë

Si të instaloni një dorezë

nuk ka të dhëna

Doreza e deres Hapat e instalimit

Ka shumë miq që kanë humbur dorezat e derës. Në fakt, është më e lehtë për t'u kuptuar, sepse doreza e derës është e lehtë për t'u thyer. Me pak forcë do të tërhiqet direkt. Tani që doreza e deres është zhdukur, a duhet ta konsideroj riinstalimin e tij? Pra këtu vjen problemi. Cilat janë hapat e instalimit të dorezës së derës?
01
01
Hapni derën në mënyrë që dorezat e brendshme dhe të jashtme të derës të mund të përdoren njëkohësisht. Gjeni dy vidhat në kapakun e brendshëm të dorezës së derës të mbajtur së bashku nga dorezat e brendshme dhe të jashtme
png100-t3-shkallë100 (2)
02
Përdorni një kaçavidë kryq për të rrotulluar dy vidhat në drejtim të kundërt, tërhiqeni dorezën e brendshme të derës nga dera dhe tërhiqeni dorezën e jashtme të derës nga dera
png100-t3-shkallë100 (2)
03
Siguroni skajin e jashtëm të derës së panelit të shulës dhe hiqni dy vidhat me një kaçavidë Phillips. Nga pjesa e jashtme e derës, tërhiqeni asamblenë e pllakës së shulës
png100-t3-shkallë100 (2)
04
Përdorni një kaçavidë Phillips për të vendosur dy guaskat fikse në kornizën e derës në drejtim të kundërt të akrepave të orës dhe tërhiqeni kornizën e derës
png100-t3-shkallë100 (2)
05
Kaloni asamblenë e re të pllakës së shulës përmes vrimës në skajin e derës dhe mbyllni pjesën e lakuar të bulonës së shulës që duhet të drejtohet nga pjesa e jashtme e derës. Vida druri të ngjitura në kompletin e dorezës së derës
png100-t3-shkallë100 (2)
06
Hyni në derën nga pjesa e jashtme e makinës dhe futni dorezën e jashtme të derës. Zakonisht dy priza, brenda vrimave të shulës së cilindrit, do të përshtaten. Shtypni dorezën e derës derisa mbulesa të jetë afër derës
png100-t3-shkallë100 (2)
07
Fusni dorezën e derës në derë nga pjesa e brendshme e derës. Dy vida, vrima në pllakën e kapakut dhe vidhosni në drejtim të akrepave të orës në dorezën e jashtme të derës, shtrëngoni vidhat, me një kaçavidë Phillips
png100-t3-shkallë100 (2)
08
Në anën e lakuar të bllokimit në pjesën e brendshme të bllokimit, sigurojeni pllakën e goditjes dhe vidhat që vijnë me kompletin
nuk ka të dhëna
Katalogu i dorezës
Në katalogun e dorezës, mund të gjeni informacionin bazë të produktit, duke përfshirë disa parametra dhe veçori, si dhe dimensionet përkatëse të instalimit, të cilat do t'ju ndihmojnë ta kuptoni atë në thellësi
nuk ka të dhëna

Të interesuar?

Kërkoni një telefonatë nga një specialist

Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect