loading

Aosite, që nga 1993


AOSITE

PRODUCT

Hyni në fabrikën tonë të specializuar, ku ne shkëlqejmë në prodhimin e aksesorëve harduerikë të mobiljeve të bëra me porosi dhe me shumicë. Gama jonë e projektuar me përpikëri përfshin mentesha , burime gazi , rrëshqitës sirtarë , trajton , dhe me shume. Me makineri moderne dhe masa rigoroze të kontrollit të cilësisë, ne garantojmë mjeshtëri dhe besueshmëri të patëmetë në çdo produkt që ofrojmë.


Ajo që na dallon është ekipi ynë i stilistëve me përvojë të produkteve, të cilët janë të gatshëm të ofrojnë zgjidhje të personalizuara për të përmbushur kërkesat unike të çdo klienti. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për personalizimin e modeleve ekzistuese ose krijimin e koncepteve krejtësisht të reja, dizajnerët tanë janë të aftë për të integruar elementë të personalizuar në produktet tona. Ne e kuptojmë se çdo klient është unik dhe ne bëjmë shumë kujdes në përfshirjen e elementeve të personalizuar në produktet tona.


Ne i japim përparësi vëmendjes dhe vëmendjes në ndërveprimet tona me klientët. Nëpërmjet diskutimeve të hapura dhe dëgjimit aktiv, ne sigurojmë që preferencat dhe shqetësimet e klientëve tanë të kuptohen plotësisht, duke na lejuar të ofrojmë produkte që realizojnë plotësisht vizionin e tyre. Angazhimi ynë për shërbimin e personalizuar dhe vëmendja e palëkundur ndaj detajeve na bën partnerin ideal për të gjitha nevojat tuaja të aksesorëve të pajisjeve të mobiljeve 


nuk ka të dhëna

shitje e nxehtë Produkte

Kapëse në menteshën hidraulike të fikjes 3D të rregullueshme për derën e kabinetit
Mentesha e harduerit të mobiljeve është një lloj komponenti metalik që lejon një derë ose kapak të lëkundet hapur dhe mbyllur në një pjesë të mobiljeve. Është një pjesë thelbësore e dizajnit dhe funksionalitetit të mobiljeve
Dorezë bronzi për derën e kabinetit
Një dorezë dollapi prej bronzi është një opsion elegant dhe i qëndrueshëm për t'i shtuar një prekje luksi dollapëve të kuzhinës ose banjës tuaj. Me tonin e tij të ngrohtë dhe materialin e fortë, ai siguron qasje të lehtë në ruajtje duke ngritur pamjen e përgjithshme të dhomës
Prantë gazi agat e zezë për derë me kornizë alumini
Luksi i lehtë është kthyer në një trend të zakonshëm në këto vite, sepse në përputhje me qëndrimin e të rinjve modernë, ai pasqyron shijen personale të jetës personale dhe është i mirëpritur dhe i dashur nga klientët. Korniza e aluminit është e fortë, duke theksuar modën, në mënyrë që të ketë një ekzistencë të lehtë luksoze
Kuti Soft Close Slim Metal Për Sirtarin e Kuzhinës
Kutia e hollë metalike është një kuti elegante sirtarësh që i shton elegancë një stili jetese luksoze. Stili i tij i thjeshtë plotëson çdo hapësirë
Rrëshqitje me kushineta me top trefish për sirtarin e kabinetit
Rrëshqitja e sirtarit me kushineta me top me tre fisha është një komponent i besueshëm dhe i qëndrueshëm që siguron lëvizje të qetë dhe pa mundim të sirtarëve. Ai përmban tre seksione që ofrojnë shtrirje dhe mbështetje maksimale për ngarkesa të rënda
nuk ka të dhëna

Prodhuesi kryesor i Hardware: Produktet

Aosite është një ofrues kryesor i sisteme sirtarësh metalikë me cilësi të lartë Dhe... rrëshqitës sirtarë , me produkte të dizajnuara për të ofruar forcë dhe qëndrueshmëri superiore, duke i lejuar përdoruesit të shijojnë zgjidhjet e ruajtjes pa shqetësime për vitet në vijim 

Për shembull, produkti ynë më i fundit Undermount Drawer Slides plotëson plotësisht nevojat funksionale dhe të dizajnit të mobiljeve të dhomës së ndenjes.

Në dhomën e ndenjes, mund të përdorni gjithashtu Aosite's Ultra-thin Rrëshqitje me sirtar kutie metalike për të krijuar sirtarë për sisteme argëtimi audio-vizuale, disqe, disqe etj.  Me performancë superiore rrëshqitëse, amortizues të integruar dhe një mekanizëm mbylljeje të butë dhe të heshtur, ofron funksionalitet dhe komoditet të jashtëzakonshëm 

Në vazhdim, Aosite do t'i përkushtohet R&D i pajisjeve të zgjuara të shtëpisë për të udhëhequr tregun vendas të pajisjeve. Qëllimi është të rrisë sigurinë e përgjithshme të shtëpisë, komoditetin dhe komoditetin për banorët, duke mundësuar kështu krijimin e një mjedisi të përsosur në shtëpi.
Shkarkoni broshurën e produktit më të fundit të Aosite
tubiao1
Katalogu AOSIT 2022
tubiao2
Manuali më i fundit i AOSITE
nuk ka të dhëna

Pajisja jonë Përvojë në prodhim

E themeluar në vitin 1993, Aosite është një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të pajisjeve të mobiljeve në Kinë, me një sipërfaqe prej 13,000 m² zonë industriale të pajisjeve të mobiljeve që plotëson standardet ISO. Për më tepër, ne mburremi një qendër profesionale marketingu prej 200 m², një sallë për përvojën e produkteve harduerike prej 500 m², një qendër testimi standard EN1935 Europe 200 m² dhe një qendër logjistike prej 1000 m².

Mirë se vini në shitje me shumicë me cilësi të lartë  mentesha, susta gazi, rrëshqitës sirtarësh, doreza kabineti dhe sisteme tatami nga fabrika jonë.

Më e mira hardware shërbimi ODM i produktit

Sot, me zhvillimin e shpejtë të industrisë së harduerit, tregu i mobilimit të shtëpisë shtron kërkesa më të larta për harduerin. Në këtë sfond, Aosite merr një perspektivë të re në këtë industri, duke përdorur teknologji të shkëlqyera dhe inovative për të vendosur standardin e ri të cilësisë së harduerit. Për më tepër, ne ofrojmë  OD Shërbimet M për të përmbushur nevojat dhe kërkesat unike të markës suaj.


Që nga themelimi, Aosite ka qenë e përkushtuar të ofrojë shërbim të lartë ndaj klientit dhe përsosmëri të produktit me çmime konkurruese. Prandaj ne përpiqemi të tejkalojmë pritjet e klientëve tanë duke ofruar produkte në kohë dhe brenda buxhetit. Pavarësisht nëse keni nevojë për një prototip të vetëm ose një porosi të madhe, ne garantojmë nivelin më të lartë të cilësisë dhe besueshmërisë me çdo produkt që ofrojmë 


Shërbimet tona ODM

1. Komunikoni me klientët, konfirmoni porosinë dhe mblidhni paraprakisht depozitën 30%.

2. Dizenjoni produkte sipas kërkesave të klientit.

3. Bëni një mostër dhe dërgoni te klienti për konfirmim.

4. Nëse jemi të kënaqur, ne do të diskutojmë detajet e paketës dhe paketën e dizajnit si kërkesë.

5. Filloni procesin e prodhimit.

6. Pasi të përfundojë, ruajeni produktin e përfunduar.

7. Klienti organizon pagesën e mbetur prej 70%.

8. Organizoni për dërgimin e mallrave.Situata aktuale e

hardware tregu

Vitet e fundit, Kina ka përjetuar rritje të qëndrueshme në eksportin e produkteve harduerike, duke u vendosur kështu si një nga eksportuesit më të mëdhenj të pajisjeve në botë.


Shumica e markave kryesore të pajisjeve shtëpiake në botë janë të bazuara kryesisht në Evropë. Megjithatë, disa faktorë të tillë si intensifikimi i luftës ruso-uzbekistan dhe kriza energjetike në Evropë kanë çuar në kostot e larta të prodhimit, kapacitetin e kufizuar dhe kohën e zgjatur të dorëzimit.  Si rezultat, konkurrenca e këtyre markave është dobësuar shumë, gjë që ka promovuar gjithashtu rritjen e markave të pajisjeve shtëpiake në Kinë. Pritet që eksporti vjetor i pajisjeve shtëpiake të Kinës të ruajë një normë rritjeje prej 10-15% në të ardhmen.


Megjithatë, në vitet e fundit, hardueri vendas ka treguar përmirësim të ndjeshëm në cilësinë dhe automatizimin e prodhimit. Si rezultat, diferenca e cilësisë midis markave vendase dhe atyre të importuara është ulur, ndërsa avantazhi i çmimit të markave vendase është bërë më konkurrues. Prandaj, në industrinë e shtëpisë me porosi, ku luftërat e çmimeve dhe kontrolli i kostos janë të përhapura, hardueri i markës vendase është shfaqur si opsioni i preferuar.

Ndryshimet e Hardware: Produkte në Grupet e Konsumatorëve

Në të ardhmen, grupet e konsumatorëve të tregut do të zhvendosen plotësisht në vitet e pas viteve '90, pas viteve '95 dhe madje edhe pas viteve '00, dhe koncepti kryesor i konsumit po ndryshon gjithashtu, duke sjellë mundësi të reja për të gjithë zinxhirin industrial.

Deri më tani, ka më shumë se 20,000 ndërmarrje të angazhuara në personalizimin e të gjithë shtëpive në Kinë. Sipas parashikimit të Institutit Kërkimor të Industrisë së Biznesit në Kinë, madhësia e personalizuar e tregut do të jetë gati 500 miliardë në vitin 2022.

Në këtë kontekst, Aosite Hardware e kupton me vendosmëri trendin duke u përqëndruar në zhvillimin dhe inovacionin e produkteve harduerike shtëpiake. Ne jemi të përkushtuar për të përmirësuar dizajnin dhe cilësinë e produktit, duke krijuar standarde të reja për përsosmërinë e harduerit përmes zgjuarsisë dhe teknologjisë inovative.

Produktet tona mbulojnë mentesha, susta me gaz, rrëshqitës sirtarësh, doreza dollapësh dhe sisteme tatami. Dhe ne ofrojmë shërbime ODM për të gjitha markat, shitësit me shumicë, kompanitë inxhinierike dhe supermarketet e mëdha.

Mësoni Më shumë Rreth

ODM Hardware: Produktet

P1: A është mirë të bësh emrin e markës së klientit?

A: Po, OEM është i mirëpritur.

Q2: A jeni prodhues apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një prodhues.

Q3: A mund ta bëni dizajnin për ne?

A: Po, ODM është i mirëpritur.

Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

A: Na kontaktoni dhe ne do të organizojmë që ju të dërgoni mostra.

Q5: Sa kohë mund të pres të marr mostrën?

Përgjigje: Rreth 7 ditë.

Q6: Paketimi & Dërgim: 

Përgjigje: Çdo produkt paketohet në mënyrë të pavarur. Transporti dhe transporti ajror.

Q7: Sa zgjat koha normale e dorëzimit?

Përgjigje: Rreth 45 ditë.

Q8: Cilat janë produktet tuaja kryesore?

Përgjigje: Mentesha, susta me gaz, sistemi Tatami, rrëshqitës me kushineta topash dhe dorezë.

Q9: Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?

A: FOB, CIF dhe DEXW.

Q10: Çfarë lloj pagesash mbështet?

A: T/T.


Q11: Cili është MOQ për prodhimin tuaj?

A: Mentesha: 50000 Copë, Susta me gaz: 30000 Copë, Rrëshqitje: 3000 Copë, Doreza: 5000 Copë

Q12: Cili është afati juaj i pagesës?

A: 30% depozitë paraprakisht.

Q13: Kur mund ta marr çmimin?

A: Në çdo kohë.

P14: Ku është kompania juaj?

Përgjigje: Parku i Industrisë Jinsheng, Qyteti Jinli, Distrikti Gaoyao, Zhaoqing, Guangdong, Kinë.

Q15: Ku është porti juaj i ngarkimit?

Përgjigje: Guangzhou, Sanshui dhe Shenzhen.

P16: Sa shpejt mund të marrim përgjigje me email nga ekipi juaj?

A: Në çdo kohë.

P17: Nëse kemi disa kërkesa të tjera për produktin që faqja juaj nuk i përfshin, a mund të na ndihmoni për t'i furnizuar?

Përgjigje: Po, ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar të gjeni atë të duhurin.

P18: Cila është lista e certifikatave që mbani?

A: SGS,CE,ISO9001:2008,CNAS

P19: A jeni në magazinë?

A: Po.

Pyetja 20: Sa është jeta e ruajtjes së produkteve tuaja?

A: 3 vjet.

Blog
Sistemi i sirtarit metalik miqësor ndaj mjedisit: Zgjidhni një zgjidhje të qëndrueshme ruajtjeje
Në epokën e sotme të ndjekjes së zhvillimit të qëndrueshëm, ndërgjegjësimi mjedisor ka marrë një vëmendje të gjerë në fusha të ndryshme. Zgjedhja e zgjidhjeve të ruajtjes miqësore me mjedisin është një hap i rëndësishëm në mjedisin e shtëpisë. Në këtë drejtim, sistemi i sirtarit metalik miqësor ndaj mjedisit po bëhet një zgjedhje gjithnjë e më popullore. Ky artikull do të shqyrtojë avantazhet e të qenit miqësor ndaj mjedisit dhe pse ato janë një zgjidhje e qëndrueshme ruajtjeje.
2023 12 04
Kutia e sirtarit metalik që kursen hapësirë: maksimizoni hapësirën tuaj të ruajtjes
Në botën e sotme të mbushur me njerëz, hapësira e magazinimit është bërë një çështje e rëndësishme. Nëse ajo’Është një hapësirë ​​shtëpie apo zyre, të gjithë ne duhet të gjejmë një mënyrë për të maksimizuar përdorimin e hapësirës sonë. Kjo është arsyeja pse sistemet e sirtarit me dy mure metalike po bëhen një zgjedhje gjithnjë e më popullore. Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë se si ta përdorim atë për të optimizuar hapësirën tuaj të ruajtjes.
2023 12 04
Cili është ndryshimi midis një tërheqjeje dhe një doreze?
Dorezat dhe dorezat tërheqëse janë artikuj të përdorur zakonisht në jetën tonë të përditshme dhe përdoren gjerësisht në mobilje, dyer, dritare, kuzhina dhe banjo, etj.
2023 11 20
Cilat janë tre llojet e dorezave të dyerve?
Dorezat e dyerve të mobiljeve janë diçka me të cilën ne kontaktojmë çdo ditë, por a e dini se cilat janë tre llojet e dorezave të dyerve? Le’Mësoni së bashku më poshtë!
2023 11 20
nuk ka të dhëna

Të interesuar?

Kërkoni një telefonatë nga një specialist

Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect