loading

Aosite, që nga 1993

Na kontaktoni

I dashur Klientët,

Nëse jeni duke kërkuar për sisteme sirtarësh metalikë me cilësi të lartë, rrëshqitës sirtarësh, mentesha, susta me gaz mobiljesh, etj. Mos kërkoni më larg se AOSITE Hardware. Produktet tona prodhohen me përpikëri dhe ne ofrojmë gjithashtu shërbime ODM. Mund të besoni se do të merrni pajisje të nivelit profesional nga ekipi ynë i njohur i prodhuesve. Ne gjithashtu ofrojmë mostra falas dhe shërbim 24-orësh, duke e bërë më të lehtë për ju që të testoni produktet tona përpara se të blini dhe të na kontaktoni sipas lehtësisë suaj. Mos hezitoni të na kontaktoni për të gjitha nevojat tuaja harduerike!


Përshëndetjet më të mira,

Ekipi i harduerit AOSITE.

nuk ka të dhëna

Na kontaktoni Përsëri

Porositë tuaja Individuale

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect