loading

Aosite, бидејќи 1993

Контакт

мил Клиенти,

Ако барате висококвалитетни метални системи за фиоки, лизгалки за фиоки, шарки, пружини за мебел за гас итн. Не гледајте подалеку од хардверот AOSITE. Нашите производи се прецизно произведени, а нудиме и ODM услуги. Можете да верувате дека ќе добивате хардвер од професионален степен од нашиот тим на производители со знаење. Ние, исто така, нудиме бесплатни примероци и 24-часовна услуга, со што ќе ви биде полесно да ги тестирате нашите производи пред да ги купите и да не контактирате по ваша погодност. Не двоумете се да контактирате со нас за сите ваши хардверски потреби!


Со почит,

Хардверски тим на AOSITE.

нема податок

Контакт Затоа

Вашите индивидуални нарачки

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите.

Моб: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Порака: aosite01@aosite.com

Адреса: Индустриски парк Џиншенг, град Џинли, Сити Гаојао, Гуангдонг, Кина.

нема податок

 Поставување на стандард во означувањето на домот

Авторски права © 2023 AOSITE Хардвер  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Тајп
разговор преку Интернет
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect