loading

Aosite, që nga 1993

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
Prodhimi Mbledhja
Aosite është një ofrues kryesor i sistemet e sirtarit metalik . Produktet tona përfshijnë mentesha, burime gazi, rrëshqitës sirtarë , doreza kabineti dhe sisteme tatami. Ne ofrojmë OEM&Shërbime ODM për të gjitha markat, shitësit me shumicë, kompanitë inxhinierike dhe supermarketet e mëdha.

Në Aosite ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime të nivelit të lartë ndaj klientit dhe përsosmëri të produktit me çmime konkurruese  Ne përpiqemi të tejkalojmë pritshmëritë duke ofruar produkte në kohë dhe brenda buxhetit. Pavarësisht nëse keni nevojë për një prototip të vetëm ose një porosi të madhe, ne garantojmë nivelin më të lartë të cilësisë dhe besueshmërisë me çdo produkt që ofrojmë 
nuk ka të dhëna
Aosite  Shërbimi ODM i harduerit

Në AOSITE Hardware, ne krenohemi me sigurimin e sistemeve të sirtarëve metalikë me cilësi të lartë, rrëshqitësit e sirtarëve dhe menteshave. Ekipi ynë ofron shërbime të shkëlqyera ODM, duke përfshirë dizajnin e logos dhe paketës, për t'ju ndihmuar të personalizoni produktet për markën tuaj. Pavarësisht nëse keni nevojë për porosi të vogla me shumicë ose thjesht dëshironi të merrni mostra falas përpara se të bëni një blerje, ne jemi të lumtur t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të bëni një porosi, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithmonë në dispozicion për t'ju ndihmuar të gjeni zgjidhjen perfekte për nevojat tuaja.

ODM YOUR LOGO
Thjesht na jepni skedarin tuaj të logos dhe projektuesi ynë do ta realizojë idenë tuaj
ODM YOUR PACKAGE
Na tregoni kërkesat tuaja për ngjyra, ne mund t'ju ndihmojmë të dizajnoni paketimin e brendshëm dhe të jashtëm të produktit
WHOLESALE OF STANDARD
Ju mund të zgjidhni drejtpërdrejt produktet e markës Aosite ose çdo paketim neutral
nuk ka të dhëna

Na kontaktoni tani

Vendosni porosinë tuaj ose për të folur me një anëtar të ekipit tonë për nevojat tuaja harduerike.
Rreth AOSITE

AOSITE Furniture Hardware Precision Manufacturing Co.LTD u themelua në vitin 1993 në Gaoyao, Guangdong, i cili njihet si "Vendi i Hardware". Ajo ka një histori të gjatë prej 30 vitesh dhe tani me më shumë se 13000 metra katrorë zonë moderne industriale, duke punësuar mbi 400 anëtarë profesionistë të stafit, është një korporatë e pavarur inovative e fokusuar në produktet harduerike shtëpiake.


Kompania jonë themeloi markën AOSITE në 2005. Duke parë nga një perspektivë e re industriale, AOSITE aplikon teknika të sofistikuara dhe teknologji inovative, duke vendosur standardet në harduerin cilësor, i cili ripërcakton pajisjet shtëpiake 

30Vite
Përvojë në prodhim
13,000+㎡
Zonë moderne industriale
400+
Stafi Profesional i Prodhimit
3.8 milion
Prodhimi mujor i produktit
Kualiteti Angazhimi
Aosite qëndron gjithmonë në një perspektivë të re industrie, duke përdorur teknologji të shkëlqyer dhe inovative për të ndërtuar standardin e ri të cilësisë së harduerit.

Para së gjithash, dua t'ju shpreh falënderimet e mia të përzemërta për blerjen e produkteve Aosite. Produktet Aosite kanë kaluar testin evropian të cilësisë SGS për të siguruar funksionimin normal. Hapja dhe mbyllja 80,000 herë, Testi i Spërkatjes së Kripës arrin në klasën 10 brenda 48 orëve, duke përmbushur standardet e inspektimit të cilësisë CNAS dhe certifikimin ISO 9001: 2008 për menaxhimin e cilësisë.

Ka ndonjë problem cilësor jo-njerëzor në përdorimin normal të produktit, ju mund të shijoni premtimin cilësor të viteve të shkëmbimit falas.
nuk ka të dhëna
Ripërcaktimi Standardi i Industrisë
Kaloi certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, plotësisht në përputhje me testimin e cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimin CE. Ajo ka disa punëtori plotësisht të automatizuara të stampimit, punëtori të automatizuara të prodhimit të menteshave, punëtori të automatizuara të prodhimit të mbajtëseve të ajrit dhe punëtori të automatizuara të prodhimit të hekurudhave rrëshqitëse, dhe ka realizuar montimin dhe prodhimin automatik të menteshave, mbajtëseve ajri dhe binarëve të rrëshqitjes.
nuk ka të dhëna
AOSITE Blog
AOSITE është i përkushtuar për prodhimin e pajisjeve me cilësi të shkëlqyer me origjinalitet dhe krijimin e shtëpive të rehatshme me mençuri, duke lejuar familje të panumërta të shijojnë komoditetin, rehatinë dhe gëzimin që sjell pajisjet shtëpiake.
Instalimi i rrëshqitjeve të sirtarëve është një nga aftësitë themelore të instalimit në shtëpi. Instalimi i duhur i shinave të rrëshqitjes mund të rrisë jetëgjatësinë e sirtarit dhe ta bëjë më të lehtë hapjen dhe mbylljen
2023 09 12
Rrëshqitësit e sirtarëve janë një produkt industrial i zakonshëm që përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme si mobiljet, pajisjet mjekësore dhe kutitë e veglave. Funksioni i tij kryesor është të ndihmojë sirtarin të hapet dhe mbyllet, gjë që është e përshtatshme për njerëzit që të përdorin dhe ruajnë sende të ndryshme.
2023 09 12
Doreza e kabinetit është një artikull me të cilin kontaktojmë shpesh në jetën tonë të përditshme. Ai jo vetëm që luan një rol estetik, por duhet të ketë edhe funksione praktike. Pra, si të përcaktoni madhësinë e dorezës së kabinetit? Le të hedhim një vështrim se si të zgjidhni tërheqjet me madhësi më të mirë për kabinetet tuaja.
2023 09 12
Rrëshqitjet e sirtarit me zgjatim të plotë janë një artikull shumë praktik i dekorimit të shtëpisë, i cili mund të përmirësojë efektivisht efikasitetin e përdorimit në shtëpi.
2023 09 12
Në procesin e projektimit dhe prodhimit të mobiljeve, teknologjitë pneumatike dhe hidraulike përdoren gjerësisht.
2023 09 12
Teknologjia e rrëshqitjes së sirtarëve është një prej tyre. Në jetën dhe punën tonë të përditshme, sirtarët janë zakonisht thelbësorë, dhe rrëshqitësit e sirtarit janë komponentët që lejojnë hapjen dhe mbylljen e tyre në mënyrë fleksibël.
2023 09 12
Tatami karakterizohet nga një stil minimalist, dhe gjithashtu ka një vlerë shumë të lartë estetike dhe është i dashur nga gjithnjë e më shumë njerëz.
2023 09 12
Burimet e gazit dhe burimet mekanike janë dy lloje të zakonshme të burimeve që ndryshojnë shumë në strukturë, funksion dhe përdorim
2023 09 12
nuk ka të dhëna

Të interesuar?

Kërkoni një telefonatë nga një specialist

Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.
nuk ka të dhëna

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!