loading

Aosite, që nga 1993

Mentesha e diplomës1 1
Mentesha e diplomës1 1

Mentesha e diplomës1

Përputhja e dollapëve të veçantë të këndit Kuzhinat me planimetri dhe struktura hapësinore të ndryshme, dhe përdoruesit me zakone të ndryshme jetese dhe konsumi, kanë vendosur që të kenë specifika të ndryshme dollapësh dhe aksesorë të ndryshëm për të përmbushur kërkesa të ndryshme specifike. Mentesha gjithashtu duhet të ketë

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha e diplomës1 2Mentesha e diplomës1 3

  Përputhja e kabineteve të veçanta të qosheve

  Kuzhinat me planimetri dhe struktura hapësinore të ndryshme dhe përdoruesit me zakone të ndryshme jetese dhe konsumi, kanë vendosur të kenë specifika të ndryshme dollapësh dhe aksesorë të ndryshëm për të përmbushur kërkesa të ndryshme specifike. Mentesha duhet të ketë gjithashtu një shumëllojshmëri këndesh hapjeje për t'u përshtatur me kërkesat e ndryshme të përdorimit.

  Kur hapësira e kuzhinës është mjaft e madhe dhe nuk ka pengesa, të gjithë shpresojnë që dera të hapet sa më gjerë, në mënyrë që këndi i shikimit të jetë i gjerë dhe përmbajtja e kabinetit të jetë e papenguar. Aktualisht, menteshat e përdorura për dyert e kabinetit me metoda të zakonshme hapjeje mund të arrijnë një kënd hapjeje maksimale prej 165 gradë, gjë që plotëson kërkesat e larta të njerëzve.

  Dizajni i mobiljeve me porosi tani tenton të përdorë plotësisht hapësirën. Kabinete qoshe të personalizuara si dollapët mund të mbajnë më shumë objekte. Megjithatë, meqenëse mentesha hidraulike konvencionale kanë vetëm një kënd hapjeje prej 95-105 gradë, është e nevojshme të përdoren menteshat e veçanta këndore për të zgjidhur problemin e hapjes së derës. Me probleme, rekomandohet instalimi i hapjes së derës me kënd ultra të gjerë me një kombinim prej 135°+165°.

  Mentesha e diplomës1 4Mentesha e diplomës1 5

  Mentesha e diplomës1 6Mentesha e diplomës1 7

  Mentesha e diplomës1 8Mentesha e diplomës1 9

  Mentesha e diplomës1 10Mentesha e diplomës1 11

  Mentesha e diplomës1 12Mentesha e diplomës1 13

  Mentesha e diplomës1 14Mentesha e diplomës1 15Mentesha e diplomës1 16Mentesha e diplomës1 17Mentesha e diplomës1 18Mentesha e diplomës1 19Mentesha e diplomës1 20Mentesha e diplomës1 21Mentesha e diplomës1 22Mentesha e diplomës1 23Mentesha e diplomës1 24


  FEEL FREE TO
  CONTACT WITH US
  Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.
  Të lidhura Produktet
  Marka: aosite Origjina: Zhaoqing, Guangdong Materiali: Tunxh Fushëveprimi: kabinete, sirtarë, garderobë Paketimi: 50 copë / CTN, 20 copë / CTN, 25 copë / CTN Veçori: Instalim i lehtë Stili: Unik Funksioni: Push Pull Dekorim
  seri hekurudhore me rrëshqitje me top çeliku Koha është si i dashuri ynë i dashur. Në vitet e gjata, me butësi të pafund, ajo shkrin gëzimet dhe hidhërimet që kemi përjetuar në ditët e kaluara, derisa në peripecitë e kohës, gjërat janë në rregull dhe njerëzit kanë gabuar, gjithçka ngadalë precipiton në jetë, dhe në
  Lloji: Mentesha hidraulike e pandashme prej çeliku inox Këndi i hapjes: 100° Diametri i kupës së menteshës: 35 mm Përfundimi: Elektrolizë Materiali: Çelik inox Mënyra e instalimit: Instalimi me vidë Këndi i hapjes: 100 gradë Trashësia e aplikueshme e derës: 14 mm deri në 20 mm Ngjyra: Argjend
  Mentesha e koleksionit të duhur janë ende mënyra më efektive për të artikuluar një derë kabineti. Me 6 milionë mentesha në muaj, AOSITE, është prodhuesi kryesor i menteshave në Azi. Gama mbulon të gjitha nivelet e kërkesave nga më të sofistikuarit deri në nivelin fillestar. Mentesha amortizuese e amortizimit,
  Lloji: Susta me gaz hidraulik për kuzhinë & Kabineti i banjës Këndi i hapjes: 90° Diametri i kupës së menteshës: 35 mm Mbarimi i tubit: i veshur me nikel Materiali kryesor: Çelik i petëzuar në të ftohtë
  *Mbështetje teknike OEM *Kapaciteti ngarkues 220KG *Kapaciteti mujor 1000000 grupe *I fortë dhe i qëndrueshëm *Testi i ciklit 50000 herë *Rrëshqitje e qetë Emri i produktit: rrëshqitës i sirtarit me ngarkesë të rëndë 76 mm (pajisja mbyllëse) Kapaciteti ngarkues: 220 kg gjerësi: 220 kg gjerësi: :Me funksion fikje automatike Materiali
  nuk ka të dhëna
  nuk ka të dhëna

   Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

  Customer service
  detect