loading

Aosite, që nga 1993


AOSITE

Sistemi Tatami

Sistemi i tatamit përbëhet nga një ashensor tatami, susta speciale me gaz dhe dorezë e fshehur tatami. Hapësira e vogël dhe shfrytëzimi i madh janë karakteristikat e saj. Midis tyre, ashensori tatami ndahet në pneumatik dhe elektrik, që janë ambiente të përditshme zyrash dhe argëtimi. Ne jemi të njohur si një nga prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të sistemit tatami në Kinë që nga viti 1993. Mirë se vini në sistemin tatami me shumicë me shumicë të cilësisë së lartë të prodhuar në Kinë këtu nga fabrika jonë. Ne kemi ndoshta pajisjen më të avancuar të prodhimit, inxhinierë dhe punëtorë me përvojë dhe të kualifikuar, sisteme dorezash të njohura me cilësi të lartë së bashku me një grup miqësor ekspertësh të shitjeve bruto mbështetje para/pas shitjes për Mentesha Soft Close, Alumini Dorezë, menteshë fikse e rregullueshme 3D.
Susta me gaz të butë mbyllëse për derën e kabinetit Tatami
* Mbështetje teknike OEM * Testi i ciklit 50,000 herë * Kapaciteti mujor 1000000 copë * Hapje dhe mbyllje e butë * Mjedisore dhe e sigurt
Ashensori elektrik për Tatami
Përfitimet e personalizimit të tatamit Së pari, tatami është një produkt natyror për mbrojtjen e mjedisit. Është absolutisht e dobishme për shëndetin dhe jetëgjatësinë e njeriut. Mund të kalojë ajrin e qiellit dhe tokës, të ecë zbathur mbi të, të masazhojë pulsin, të aktivizojë gjakun dhe të relaksojë tendinat për ju gjatë gjithë kohës; gjithashtu ka
Dorezë e Fshehur për Tatami
Lloji: Dorezë e fshehur për kabinetin Tatami Materiali kryesor: Aliazh zinku Këndi i rrotullimit: 180° Fusha e aplikimit: 18-25 mm Këndi i rrotullimit: 180 gradë Fusha e aplikimit: Të gjitha llojet e kabineteve / sistemi Tatami Paketimi: 200 copë/ Kuti kartoni
Pranvera Gazi e Mbyllur e butë për Tatami
* Mbështetje teknike OEM * Testi i ciklit 50,000 herë * Kapaciteti mujor 1000000 copë * Hapje dhe mbyllje e butë * Mjedisore dhe e sigurt
nuk ka të dhëna

Përfitimet e tatami personalizimi

Ai kupton diversitetin dhe shkathtësinë e hapësirës së dhomës së ndenjes, përmirëson shkallën e përdorimit të hapësirës dhe realizon vërtet një përvojë shumëfunksionale.

Tatami është e mirë për shëndetin

Tatami është një produkt natyror për mbrojtjen e mjedisit. Është absolutisht e dobishme për shëndetin dhe jetëgjatësinë e njeriut. Mund të kalojë ajrin e qiellit dhe tokës, të ecë zbathur mbi të, të masazhojë pulsin, të aktivizojë gjakun dhe të relaksojë tendinat për ju gjatë gjithë kohës; Ai gjithashtu ka përshkueshmëri të mirë të ajrit dhe rezistencë ndaj lagështirës, ​​i ngrohtë në dimër dhe i freskët në verë, dhe mund të rregullojë lagështinë e ajrit.


Tatami për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve dhe mirëmbajtjen e shtyllës kurrizore të mesit të të moshuarve ka një efekt të mrekullueshëm, fëmijët nuk duhet të shqetësohen për rënien. Ai gjithashtu mund të parandalojë nxitjet e kockave, reumatizmin, lakimin e shtyllës kurrizore etj.

Hapësirë ​​e madhe shfrytëzimi

Shkalla e përdorimit të hapësirës është e madhe dhe ruajtja është e përshtatshme. Tatami është tani zgjedhja e parë e shtëpisë së vogël familjare, shkalla e shfrytëzimit të hapësirës tatami bën zgjerimin e hapësirës së vogël familjare, por gjithashtu lejon që shumë sende të shtëpisë të kenë një shtëpi të mirë. Praktikueshmëria e tatamit është gjithashtu një nga faktorët e rëndësishëm që njerëzit e pëlqejnë atë.

përdorni diversifikimin

Tatami mund të përdoret si një shtrat për pushim gjatë natës dhe një dhomë ndenjjeje për kohën e lirë gjatë ditës. Është një vend i përsosur për familjen dhe miqtë për të luajtur shah ose për të pirë çaj. Kur vijnë të ftuarit, është dhoma e miqve. Kur fëmijët luajnë, ai bëhet shesh lojërash. Të jetosh në tatami, në një farë kuptimi, është si të performosh në skenë.


Është shumë artistike. Ai kombinon në mënyrë të përkryer prakticitetin me botëkuptimin dhe gëzon shije të rafinuara dhe të njohura. Ai gjithashtu vjen nga arti i të jetuarit dhe i përshtatshëm për jetën.

Karakteristikë e TATAMI

Tatami është një produkt natyror për mbrojtjen e mjedisit. Është absolutisht e dobishme për shëndetin dhe jetëgjatësinë e njeriut Shkalla e përdorimit të hapësirës është e madhe dhe ruajtja është e përshtatshme.
nuk ka të dhëna
Katalogu i Serive Tatami
Në katalogun e serisë tatami, mund të gjeni informacionin bazë të produktit, duke përfshirë disa parametra dhe veçori, si dhe dimensionet përkatëse të instalimit, të cilat do t'ju ndihmojnë ta kuptoni atë në thellësi.
nuk ka të dhëna

Të interesuar?

Kërkoni një telefonatë nga një specialist

Merrni mbështetje teknike për instalimin, mirëmbajtjen e aksesorëve të harduerit & korrigjim.

Mob: +86 13929893479

Whatsapp:   +86 13929893479

Emaili: aosite01@aosite.com

Adresa: Jinsheng Industrial Park, Jinli Town, Gaoyao City, Guangdong, China.

nuk ka të dhëna

 Vendosja e standardit në shënimin e shtëpisë

E drejta e autorit © 2023 AOSITE Hardware  Precision Manufacturing Co., Ltd. | Harta e faqes
bisedë në internet
Leave your inquiry, we will provide you with quality products and services!
detect